Telefon: +48 608 564 602 / Email: sklep@partyshow.pl / Współpraca: hurt@partyshow.pl fbg+
Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo zakupów

Sklep Partyshow posiada zawsze aktualny i zgodny z polskim prawem regulamin, gwarantujący Klientom pełne bezpieczeństwo podczas zakupów, w obsłudze pozakupowej oraz stosowanej przez nas polityce prywatności.

Ponadto sklep przeszedł wnikliwy audyt procesu składania zamówień oraz obsługi klienta.

Program ochrony kupujących

Partyshow uczestniczy w specjalnym Programie Ochrony Kupujących, realizowanym przez portal Ceneo.pl. Program ten gwarantuje klientowi otrzymanie rekompensaty do wysokości nawet 10.000 zł, kiedy nie otrzyma on zamówionego towaru oraz gdy zamówiony towar bardzo różnił się od prezentowanego w ofercie. Wszelkie koszty związane z rekompensatą pokrywa portal Ceneo.pl, dzięki czemu ani kupujący ani sklep nie ponoszą żadnych strat finansowych.

Warunkiem uczestnictwa w programie POK jest zebranie odpowiedniej ilości sprawdzonych opinii w portalu ceneo. Znaczek POK to gwarancja uczciwości i rzetelności sklepu wobec swoich klientów. 

Program ochrony kupujących

Sprawdź informacje o Partyshow na portalu Ceneo.pl

Bezpieczeństwo płatności

Bezpieczeństwo płatności internetowych w naszym sklepie gwarantuje system autoryzacji kart płatniczych i bezpośrednich przelewów internetowych "PayU S.A." Płatności on-line są wygodną i bezpieczną metodą opłaty za składane zamówienia, PayU to lider na polskim rynku płatności elektronicznych. 

Płatności ecard

 

Ochrona przesyłanych danych

W obecnych czasach dane personalne są cennymi informacjami, dlatego nie możemy pozwolić aby trafiły w niepowołane ręce. Dokładamy wszelkich starań, aby chronić Państwa dane konieczne do przeprowadzenia transakcji handlowej. Wszelkie informacje przesyłane do naszego sklepu są chronione poprzez szyfrowanie za pomocą protokołu SSL. Wiarygodność oraz prawdziwość adresu www.partyshow.pl mogą Państwo sprawdzić klikając poniżej.

SSL

 

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl