Telefon: +48 608 564 602 / Email: sklep@partyshow.pl / Współpraca: hurt@partyshow.pl fbg+
Tuba strzelająca na wesele 0
Tuba strzelająca na wesele

Tuby strzelającej można użyć po zakończeniu ceremonii ślubnej, na przykład w chwili, kiedy Młoda para opuszcza kościół. Podczas przyjęcia weselnego tubę warto otworzyć w chwili przyjazdu i powitania Młodej Pary, przy pierwszym tańcu Nowożeńców lub przy pojawieniu się na sali tortu. Warto wybrać momenty, których wyjątkowe znaczenie chcemy podkreślić deszczem kwiatowych płatków, który obsypie Parę Młodą, bo taka chwila zostanie w ich pamięci na długo.

 

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dlatego jego oprawa zawsze miała wyjątkowy i uroczysty charakter. A jednym z najbardziej radosnych momentów jest chwila, kiedy Młoda Para, po raz pierwszy jako Mąż i Żona, wychodzą z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, do czekających na zewnątrz gości. Wtedy też Młodzi od lat obsypywani byli monetami lub ryżem – na znak płodności i dostatku.

Obrzucanie monetami ma długą tradycję, a obsypanie ryżem przyszło do nas później. Ale dziś i monety, i ryż wypierane są przez bardziej nowoczesne pomysły. Bańki mydlane, tuby strzelające czy płatki kwiatów są coraz częściej wybierane przez gości, aby to właśnie nimi uhonorować Młodą Parę. Częściowo dzieje się tak z powodów praktycznych. Monety wprawdzie łatwo zebrać, ale ryż bardzo trudno posprzątać spod kościoła, a zebranie płatków ze strzelającej tuby trwa chwilę.

 

Obsługa strzelającej tuby jest prosta. Aby ją uruchomić należy przekręcić tylko dolną część, by sprężone powietrze wystrzeliło jej zawartość. W środku tuby znajdować się mogą materiałowe płatki róż w różnych kolorach, kolorowe konfetti, białe serca z papieru lub motylki. Tuba nadaje się do użytku zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz.

Rozmiar płatków w tubie jest większy od tradycyjnego konfetti. Dzięki temu łatwo po tubie posprzątać.

 

Wystrzałowe tuby świetnie nadają się też na inne uroczystości. Wystarczy je uruchomić podczas zdmuchiwania świeczek na torcie, a urodziny dziecka nabiorą wyjątkowego charakteru. Armatki z płatkami kwiatów lub motylkami przydadzą się także podczas organizowania przyjęć niespodzianek. Można je wystrzelić w chwili, gdy jubilat pojawi się na sali. Tak naprawdę każda okazja, której uroczysty charakter chcemy podkreślić, jest dobra, aby użyć podczas niej wystrzałowej tuby.

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl