Telefon: +48 608 564 602 / Email: sklep@partyshow.pl / Współpraca: hurt@partyshow.pl fbg+
Piniata na urodziny dziecka 0
Piniata na urodziny dziecka

Organizacja urodzin dziecka, to nie tylko dekoracje urodzinowe, tort i słodkości dla dzieci. Kiedy do domu zaprasza się grupę energicznych dzieci, trzeba przygotować dla nich kilka gier i zabaw, żeby nasi mali goście się nie nudzili. Zabawy na urodziny to jeden z podstawowych, jeśli nie najważniejszych elementów kinderbalu, a jedna z nich, uwielbianą przez dzieci, jest piniata.

 

 

Piniata jest jedną z najpopularniejszych atrakcji na przyjęciu dla dzieci. Piniata to tradycyjna zabawa w krajach latynoskich, ale na dobre zagościła na przyjęciach na całym świecie. Jej sukces polega na tym, że łączy w sobie dwie ulubione przez dzieci rzeczy: zabawę i słodycze.

 

Zamiast głowić się jak zrobić piniatę, wystarczy ją kupić. Są gotowe w sklepach (zobacz tutaj), wystarczy je tylko napełnić słodyczami i powiesić gdzieś wysoko, ale tak, aby dziecko mogło do niej sięgnąć kijkiem do piniaty. Zamiast kijka do piniaty można użyć dmuchanej pałki baseballowej albo plastikowego miecza.

 

Dzieci ustawiają się w kółku i po kolei próbują trafić w piniatę. Trudność polega na tym, ze dziecko, które uderza w piniatę, ma zasłoniete oczy. Starszym dzieciom można dodatkowo podnosić i opuszczać piniatę, ciągnąc za sznurek. Kiedy piniata pęka i słodycze rozsypują się po podłodze, dzieci szybko zbierają dla siebie słodycze. Warto wcześniej rozdać im małe woreczki lub koszyczki, aby mogły w nie zbierać swoje słodkie zdobycze.

 

Urodzinowa piniata przynosi mnóstwo radości. W sprzedaży dostępne są różne rodzaje, wzory i kształty. Warto wybrać piniatę dostosowaną do tematyki przyjęcia lub upodobań jubilata. Piniata Angry Birds dla wielbiciela tej gry, piniata z księżniczkami dla małej królewny, piniata w kształcie piłki dla fana sportu.

Komentarze do wpisu (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl