Telefon: +48 608 564 602 / Email: sklep@partyshow.pl / Współpraca: hurt@partyshow.pl fbg+
Prezent na 40 urodziny 0

Prezent na 40 urodziny

 

Jedną z najbardziej znaczących dat w naszym życiu jest bez wątpienia dzień, w którym obchodzimy 40-te urodziny. Jest to magiczna granica wiekowa, której moment przekroczenia bardzo często wiąże się z mnóstwem dowcipów i przekazywaniem zabawnych podarunków. Jak też powszechnie się już przyjęło prezent na 40 urodziny powinien być wyjątkowy. Równie entuzjastycznie obchodzone są jedynie 18-te urodziny, jednak nie potrafimy z nich czerpać aż tak wiele radości. Najlepszym sposobem, by uszczęśliwić jubilata w dniu jego urodzin jest nie tylko organizacja sympatycznego przyjęcia, ale również należałoby wybrać odpowiedni prezent na 40 urodziny. Powinna być to rzecz, może nie tyle co praktyczna, ale przede wszystkim taka, która wywoła uśmiech na twarzy w tym niezwykłym dniu i sprawi radość obdarowanemu. Kupując prezent trzeba jednak bardzo uważać, by nikogo nie zranić i nie sprawić mu przykrości. Jeśli więc zamierzamy robić psikusy i żarty, to powinniśmy je skierować do osób, które bardzo dobrze znamy i mamy pewność że z danego dowcipu będziemy się śmiać wszyscy razem.

 

Prezent na 40 urodziny - jak trafić w gust ?

Prezent na 40 urodziny powinien być dobrany do indywidualnego stylu życia jubilata oraz trafiać dokładnie w jego gusta. Różnorodność upominków dostępnych w sklepach jest tak duża, że chyba nikt nie powinien mieć najmniejszych problemów, by kupić odpowiedni podarunek. Dużą popularnością w ostatnich czasach cieszą się chociażby koszulki z zabawnymi nadrukami, których koszt zakupu jest absolutnie niewielki, w porównaniu z radością jaką daje ich noszenie. Różnorodność gotowych wzorów jest bardzo duża, więc spokojnie możemy wybrać z nich prezent zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety. Dodatkowo jeśli nie gustujemy w koszulkach, możemy również zdecydować się na zakup fartuszka z równie zabawnym nadrukiem lub nawet pewnego rodzaju podtekstem. Bez względu jednak na naszą decyzję tego typu prezent na 40 urodziny bez wątpienia będzie strzałem w dziesiątkę. Koszulkę z zabawnym nadrukiem otrzymaną jako prezent na urodziny możemy nie tylko ubrać w czasie przyjęcia urodzinowego, ale również korzystać z niej w czasie późniejszych przyjacielskich spotkań w gronie znajomych.

Prezent na 40 urodziny - 1

 

Prezent na 40 urodziny - praktyczny czy nietuzinkowy ?

Jeśli zależy nam na tym, by zakupiony przez nas prezent na 40 urodziny był nieco bardziej praktyczny, to powinniśmy zdecydować się na zakup chociażby zestawu śmiesznych kieliszków, przygotowanych specjalnie z myślą o jubilatach. Jeśli tego typu prezent zamierzamy wręczyć kobiecie, znakomitą decyzją będzie zakup kieliszka do wina lub szampana z wyjątkowo zabawnym napisem lub nadrukiem nawiązującym do obchodzonych urodzin.  W przypadku zaś, gdy prezent ma być przekazany mężczyźnie, możemy zdecydować się zakup śmiesznego kubka lub po prostu szklanki do piwa. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród tych produktów cieszą się oczywiście te modele, które zawierają elementy erotyki, ponieważ są one bardzo dobrze odbierane przez obdarowywanych panów. Prezent na 40 urodziny jak pamiętamy powinien być wyjątkowy, dlatego decydując się na zakup nawet zestawu kieliszków powinniśmy decydować się na takie, które będą nieodłącznie związane z obchodzonym świętem.Prezent na 40 urodziny - 2

Wybierając prezent na urodziny nie sposób zapomnieć o kartkach urodzinowych z pięknie wypisanymi życzeniami. Jest to w zasadzie nieodłączny element każdego podarunku, który dodatkowo może stanowić piękną pamiątkę na lata. Bardziej nowoczesną formą kartki urodzinowej jest uroczysty dyplom, który równie często jest wręczany jako prezent na 40 urodziny. Umieszczane są na nim zazwyczaj zabawne życzenia lub pewnego rodzaju poświadczenia o dojrzałości jubilata, a wszystko to oczywiście z przymrużeniem oka. Dyplom otrzymany jako prezent na 40 urodziny bardzo często zostaje później umieszczany w specjalnie wybranym miejscu i stanowi piękną pamiątkę dla obdarowanego.

 

 

Prezent na 40 urodziny - dekoracje urodzinowe

Nieco odmienny prezent na 40 urodziny stanowić będzie doskonale przygotowane przyjęcie. Odpowiednie dekoracje, specjalne balony i chociażby serwetki na pewno wprawią jubilata w radosny nastrój. Zakup odpowiednich akcesoriów na bal urodzinowy również może stanowić znakomity prezent, ponieważ świetna zabawa jest równie ważna jak i otrzymane podarki. Jako prezent na 40 urodziny możemy więc zakupić zabawną grę odpowiednią oczywiście do wieku obdarowywanego. Nie powinniśmy mieć najmniejszego problemu ze znalezieniem gry przeznaczonej dla czterdziestolatka i dla przykładu chętnie kupowana jest chociażby gra alkoholowa. Upominek powinien być niezapomniany, a wrażenia jakie dostarczy dobrze zorganizowane przyjęcie na pewno będą długo wspominane. Organizując zabawę wśród grona dobrych znajomych możemy również pokusić się zrobienie kilku psikusów jubilatowi, by jeszcze bardziej poprawić nastrój zaproszonym gościom.Prezent na 40 urodziny - 3

Jeśli zależy nam na tym, by zakupić bardziej oficjalny prezent na 40 urodziny możemy zdecydować się chociażby na elegancki długopis, breloczek lub inny zestaw męskich gadżetów. Scyzoryk z wieloma funkcjami będzie stanowił idealny prezent na urodziny nie tylko dla majsterkowicza, ale każdego mężczyzny.

 

 

Prezent na 40 urodziny - nie koniecznie drogi

Prezent urodzinowy powinien być wyjątkowy i sprawić wiele radości jubilatowi w tym jakże ważnym dla niego dniu. Może więc warto zastanowić się, czy przypadkiem nie jesteśmy w stanie spełnić jakiegoś marzenia osobie, która przekracza tę magiczną granicę wiekową. Prezent na urodziny należało by również wręczyć w jakiś wyszukany sposób i niekoniecznie podczas przyjęcia urodzinowego. Może uda nam się zaskoczyć jubilata w niespodziewanej chwili i wywołać uśmiech na jego twarzy. Prezent na 40 urodziny powinien stanowić pamiątkę na najbliższe lata i sprawić, by obdarowany chętnie wracał myślami do chwili, gdy otrzymał dany upominek. Warto pamiętać, że prezent na 40 urodziny nie musi być drogi, jednakże powinien trafiać do serca czterdziestolatka i wzbudzać w nim wielką radość i chęć do dalszego korzystania z uroków życia przez następne 40, 60, a może i 80 lat.

Komentarze do wpisu (0)

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl