Telefon: +48 608 564 602 / Email: sklep@partyshow.pl / Współpraca: hurt@partyshow.pl fbg+
Wieczór Panieński

Jak zorganizować wieczór panieński? Gdzie szukać inspiracji do jego przygotowania? Kto powinien być organizatorem tej imprezy? Jak sprawić aby właśnie nasz wieczór różnił się od wszystkich innych i zapadł na długo w pamięci uczestniczek i samej Panny Młodej? 
Wbrew pozorom wieczór panieński to wydarzenie zapadające w pamięci na długo jeśli nie do końca życia. Dlatego, też powinien być przygotowany z jak największą starannością, kreatywnością i odwagą, której uczestnikom i organizatorom nie może zabraknąć.

Jak zorganizować wieczór panieński? Gdzie szukać inspiracji do jego przygotowania? Kto powinien być organizatorem tej imprezy? Jak sprawić aby właśnie nasz wieczór różnił się od wszystkich innych i zapadł na długo w pamięci uczestniczek i samej Panny Młodej? Wbrew pozorom wieczór panieński to wydarzenie zapadające w pamięci na długo jeśli nie do końca życia. Dlatego, też powinien być przygotowany z jak największą starannością, kreatywnością i odwagą, której uczestnikom i organizatorom nie może zabraknąć.

Pierwsze pytanie najczęściej zadawane to: kto powinien być organizatorem tej imprezy? Nie ma tutaj sztywnych norm mówiących o tym kto może być organizatorem a kto nie. Oczywiście w zdecydowanej większości przypadków są to przyjaciółki panny młodej jednak zdarzają się i same przyszłe panny młode, które od początku do końca borykają się z organizacją tej imprezy. Kolejnym nasuwającym się pytaniem jest to, kiedy wieczór ma się odbyć?

W filmowych wieczorach panieńskich impreza odbywa się najczęściej dzień przed ślubem jednak w otaczających nas przypadkach wieczory odbywają się najczęściej tydzień, dwa czy miesiąc przed. Jeśli chodzi o miejsce gdzie wieczór ma się odbyć to w tym temacie mamy niesamowicie szerokie pole manewru i brak jakichkolwiek ograniczeń. Słomki w kształcie penisków

Z miejscem odbywania się wieczoru związana jest cała seria gadżetów, które nadadzą wyjątkowości całej imprezy. Ważna jest też liczba osób uczestniczących, ze względu na to, iż im więcej osób uczestniczy tym większy budżet mamy i na więcej przyjemności możemy sobie pozwolić bez obciążenia dużymi kosztami.

Wieczory panieńskie odbywają się w różnej tematyce i scenerii począwszy od tradycyjnych wieczorów spędzonych w domu do całodobowych wizyt w SPA. Żaden wieczór panieński nie może się obejść bez kolorowych i pysznych drinków zaserwowanych ze słomką i kostkami lodu w wybranym przez Ciebie kształcie.

Wieczór Panieński w domu

Niezbędnymi pomocnikami do uatrakcyjnienia wieczoru panieńskiego w domu są między innymi gry tematyczne np.: Niezbędnik Panieński czy Zadania na Wieczór Panieński w Domu, które nie dość, że poruszą wyobraźnie to jeszcze zaangażują wszystkie uczestniczki do wspólnej zabawy. To nie koniec na rozrywki w domu, możecie przebrać się w kostium z lat dwudziestych lub strój piratki. dmuchany facetW takich kostiumach wszyscy są wyluzowani a zdjęcia z wieczoru będą miłym wspomnieniem. Jeśli nawet będziecie potrzebować męskiego towarzystwa proponujemy dmuchanego bruneta, który odwiedzi Was wieczorową porą.

Klub czy na miasto ?

Jeśli wieczór panieński odbywa się na mieście to warto zadbać o podkreślenie tego, że dana grupa kobiet to właśnie uczestniczki wieczoru panieńskiego. Co to w praktyce oznacza? Jedność możemy podkreślić poprzez ubranie się w określonym stylu czy zaopatrzenie się w jednakowe gadżety. Bardzo ciekawie wyglądają szarfy z motywem wieczoru panieńskiego lub inne, równie ciekawe dodatki jak opaski z welonem , krawaty czy naszyjniki hawajskie.

Również, w klubie można się świetnie bawić z wykorzystaniem gier tematycznych angażujących wszystkie uczestniczki wieczoru wraz z panną młoda: karty na wieczór panieński w klubie, a każda przyszła panna młoda powinna otrzymać swój niezbędnik umożliwiający jej funkcjonowanie w małżeńskim świecie. Idealnymi akcesoriami może być piękna i zmysłowa bielizna erotyczna, pilot do sterowania mężczyzną, czy osładzającą rzeczywistość bielizna cukierkowa, a jako wisienkę na torcie możemy podarować przyszłej mężatce pamiątkowy dyplom podkreślający zmianę stanu na zawsze.

Szarfa na wieczór panieński

Jak widać możliwości w przygotowaniu wieczoru panieńskiego mamy wiele. Wszystko zależy od naszej kreatywności, zaangażowania i od tego na co pozwoli nam nasza wyobraźnia. Każdy wieczór panieńskie jest inny i unikatowy ze względu na różnorodność osób, pomysłów i scenerii z jakiej korzystamy.

 

Jaki prezent ?

Uczestniczki wieczoru panieńskiego, zawsze starają się obdarować przyszłą pannę młodą upominkiem na tą wyjątkową okazję. Prezent na wieczór panieński może być ekskluzywną zmysłową bielizną, która sprawi radość również przyszłemu mężowi lub drobnym upominkiem często zabawnym lub gadżetem erotycznym do wypróbowania podczas nocy poślubnej.

większości
 
panna
 
Wieczór Panieński w domu
 
Jak
 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl